winpoint® BİLLBOARD’LARDAKİ ÜRÜN GÖRSELLERİNİZİ DAHA DİKKAT ÇEKİCİ HALE GETİRİR.

Odaklayıcı

BİLLBOARD AÇIK HAVA REKLAM PANOLARI İLE ÜRÜNÜNÜZÜ KİTLELERE TANITIRKEN winpoint® İLE SES EKLEMEK ONLARIN ÜZERİNDE ŞAŞIRTICI ETKİLER YARATACAKTIR.

Dikkatler Üstünde

Müşteri kitlenize uygun billboard seçtikten sonra dikkat edilmesi gereken bir unsur ise yaratıcı bir billboard reklamları ile akılda kalıcı olmaktır.

Etkili Reklam

Yaptığımız iş ve bakış açımız müşteri odaklı çalışmalarımız sizi hedef kitlenize ulaştırmakla kalmayacak, marka değerinizi artıracaktır.

Uyarı ve Anons

Metro istasyonu gibi kalabalık alanlarda gürültü kirliliği olmadan istenilen alana uyarı ve anons yapabilmek çok daha kolay.

Her sene markalar reklamlara inanılmaz bütçeler ayırarak, tüketiciler bombardımana tutuluyor. Ne yazık ki farkındalık yaratamayan reklamlar artık başarılı olamıyor. Milyonlarca marka arasında zihnimiz artık sadece ilgimizi çeken markaları algılayabiliyor.

Ürünümüzü Beğendiniz Mi?

Göz At
Genel

Ata Citroen C5 Aircross SUV Modelini Winpoint ile tanıtıyor.

Genel

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Noel ve yılbaşı kutlamaları nedir, nasıl doğdu? Dünyanın birçok ülkesinde Hristiyanlar 24 Aralık'ı 25'ine bağlayan gecede Noel bayramını kutlamaya hazırlanıyor. Yılbaşı ve Noel bayramı arasındaki…
Basında Biz

Nihat Sırdar’a Kafa Radyo’daki Nihat’la Sivrisinek programında Winpoint’e yer verdiği için teşekkür ederiz.

Basında Biz

Electricity Dergisine Yayınlarından Dolayı Teşekkürler

Türkiye’nin İlk ve Tek “Yeni Nesil” Hoparlör Teknolojisi Winpoint Gemtasonic’ten yeni nesil hoparlör teknolojisi Winpoint®’in, tanıtımı 15 Kasım Cuma günü İstanbul Wish More Hotelde yapıldı. Hoparlör…